Polityka prywatności

Administratorem danych osobowych jest Jakub Górniak, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą URSATECH Jakub Górniak (NIP: 7162752610). W sprawach przetwarzania danych osobowych prosimy kontaktować się mailowo pod adresem sprawozdaniafinansowe@tznvy.eu.

Celem przetwarzania danych w serwisie jest udostępnianie informacji pochodzących z Rejestru Gospodarki Narodowej, Krajowego Rejestru Sądowego, i Monitora Sądowego i Gospodarczego na podstawie prawa do wtórnego wykorzystania informacji publicznej, zgodnie z art. 5 pkt. 1 Ustawy z dnia 25 lutego 2016 r. o ponownym wykorzystaniu informacji sektora publicznego (Dz. U. poz. 352 z późn. zm).

Zakres przetwarzanych danych osobowych obejmuje:

  • imiona, nazwiska osób pełniących funkcje w podmiotach ujawnionych w Rejestrze Gospodarki Narodowej, Krajowym Rejestrze Sądowym oraz w Monitorze Sądowym i Gospodarczym,
  • informacja o pełnionej funkcji w podmiotach ujawnionych w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz w Monitorze Sądowym i Gospodarczym,
  • adres siedziby podmiotu, ujawniony w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, NIP, REGON i KRS podmiotu (jeśli dotyczy), ujawniony w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Serwis wykorzystuje pliki cookies i inne technologie personalizujące treści wyświetlane użytkownikom:

  • Google Analytics — do śledzenia statystyk strony. W ramach tego narzędzia nie są gromadzone jakiekolwiek dane pozwalające Cię bezpośrednio zidentyfikować. Więcej informacji na stronach firmy Google.
  • PropellerAds — do wyświetlania spersonalizowanych reklam. Więcej informacji na stronach firmy PropellerAds.

Udzielenie zgody na używanie powyższych techonologii jest nieobowiązkowe, a ustawienia można w każdej chwili zmienić klikając tutaj.

Wyszukiwanie

Proszę podać numer KRS, PKD lub fragment nazwy spółki